Nasze sukcesy

sp68 logo

Szanowni Państwo w załączniku zamieszczamy wyniki eliminacji szkolnych do Dolnośląskich Mistrzostw w Sudoku.

Niedługo poinformujemy, którzy uczniowie awansowali do finału.

 Sudoku  - wyniki pdf icon

KLASY 6 KLASY 7

1. Martyna Uberna 6b – 28/30

2. Karolina Krawczyk 6b – 23/30

3. Kacper Cader 6b – 20/30

4. Urszula Rudnicka 6a – 19/30

5. Michalina Szmer 6c – 18/30

   Zuzanna Sadowska 6b – 18/30

7. Dawid Paczkowski 6b – 17/30

   Bartosz Hołub 6a – 17/30

9. Konrad Trzeciak 6b – 14/30

10. Kajetan Orłowski 6b – 13/30

11. Maciej Ziółkowski 6a – 9/30

12. Jakub Knapski 6a – 8/30

1. Antoni Iżykowski 7a – 33/40

2. Konrad Słotta 7a – 31/40

3. Hanna Ciszewska 7a – 27/40

   Alicja Skrzek 7c – 27/40

5. Bartosz Małek 7c – 24/40

6. Maciej Szpila 7a – 23/40

7. Grzegorz Pietrzyk 7a – 22/40

8. Agata Namyślak 7c – 21/40

Uczniowie klasy 6b – Martyna Uberna, Karolina Krawczyk oraz Kacper Cader będą reprezentowali Szkołę w kolejnym etapie.

Hanna Ciszewska oraz Alicja Skrzek rozegrają dogrywkę o 3 miejsce w reprezentacji szkoły. Antoni Iżykowski i Konrad Słotta awansowali do kolejnego etapu.

GRATULUJEMY!

Serdecznie gratulujemy Idzie Mazurkiewicz i Miachłowi Mikołajczykowi z klasy 7b zakwalifikowania się do finału konkursu zDolny Ślązaczek 2017/18 z języka polskiego i matematyki.

Życzymy dalszych sukcesów.

W dniu 1XII2017 odbył się w naszej szkole konkurs "Kolędowe granie i śpiewanie" Organizatorem konkursu była p. Ela Brożek. Oto jego wyniki:

I miejsce: 
- Marcelina Kostrzewa i Marianna Bezen z kl. 5c
- Urszula Rudnicka z kl. 6a

 II miejsce: 
- Oliwia Czyż, Iga Bartmańska, Hanna Ciszewska, Hanna Ślusarczyk i Anastazja Stec z kl. 7a
- Mateusz Spychała, Bartosz Małek i Teodor Gonera z kl. 7c

III miejsce:
- Julia Bajorska i Pola Stępień z kl. 4b

 Wyróżnienie:
- Maksymilian Rozmarynowski z kl. 5a
- Martyna Gała, Zuzanna Mniedło, Wiktoria Swachta i Antonina Gawlicz z kl. 6a

                                                             SERDECZNIE GRATULUJĘ!
                                                                  Elżbieta Brożek

Do etapu powiatowego konkursu „ zDolny Ślązaczek” w części

polonistyczno – matematycznej zakwalifikowali się:

  1. Mają Waszak, kl. 7b
  2. Zofia Mikiciuk, kl. 7b
  3. Michał Mikołajczyk, kl. 7b
  4. Ida Mazurkiewicz, kl. 7b
  5. Agata Namyślak, kl. 7c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dane kontaktowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 68

 

home icon

ul. Szczęśliwa 28
53-446 Wrocław

tel/fax: 71/79-86-859

email iconemail: sekretariat.sp068@

wroclawskaedukacja.pl

 

dziennik iconDziennik elektroniczny

 

 

grudzień 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

GAZETKA SZKOLNA