Nasze sukcesy

sp68 logo

Dwoje uczniów klas szóstych: Maja Wasza z kl. 6b i Antoni Iżykowski z kl. 6a awansowało do etapu wojewódzkiego najważniejszego konkursu na Dolnym Śląsku "zDolny Ślązak" z języka angielskiego. 

Gratulujemy i trzymamy kciuki w finale!

Drużyna uczniów z klasy 6a pod opieką p. Zbigniewa Galasa zajęła II miejsce w międzyszkolnym konkursie o elektorodpadach.

Gratulujemy

Do II etapu  konkursu zDolny Ślązaczek z języka polskiego i matematyki zakwalifikowali się:

                Natalia Puk, kl. 6 b

                Aleksandra Trojanowicz, kl. 6 a

                Jan Szeremet, kl. 6 b

                Maja Waszak, kl. 6 b

               

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrodzeni i wyróżnieni w IX edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”:

 

Nagrodę główną otrzymali:

Maciej Białek 1c

Karol Dominik 1d

Tymon Arendarski 2d

Aleksandra Cybulska 2d

Aleksandra Detko 2d

Lena Jagodzińska 2c

Michał Kraśnicki 2c

Hubert Ociepko 2c

Zuzanna Pydyn 2d

Olgierd Wrzesiński 2c

Hanna Żurawska 2c

 

Nagrodę otrzymali:

Karolina Metelska 1e

Helena Zawierta 1e

Alicja Szpara 1e

Kacper Buczak 2d

Antonina Dalecka 2c

Maksymilian Figurski 2c

Zuzanna Ignaszewska 2c

Anna Karnaś 2c

Antoni Klimczak 2d

Mikołaj Malewicz 2c

Jagoda Oborska 2c

Julia Pałach 2c

Filip Pichliński 2c

Wiktor Rogoziewicz 2c

Krzysztof Wrzesiński 2c

Błażej Chamuczyński 3b

Martyna Guth 6c

Wyróżnienie otrzymali:

Alicja Bzura 1d

Bruno Czyż 1e

Jan Dziemaszkiewicz 1e

Lena Janeczek 1f

Jakub Juskowiak 1d

Julia Kalbrun 1c

Marcelina Kania 1c

Aleksandra Kluza 1c

Konrad Lesisz 1e

Łucja Łaz 1f

Karolina Michalak 1b

Michalina Paluszek 1d

Stanisław Paszkowiak 1f

Aleksandra Radziejewska 1d

Adam Różanowski 1c

Róża Skrzek 1b

Anna Sławińska 1c

Barbara Stańczyk 1f

Karolina Stopczyk 1e

Sebastian Trzebski 1f

Aleksandra Wdowiak 1e

Lea Wierus 1f

Zofia Witkowska 1c

Baertłomiej Bazan 2d

Maciej Bączkiewicz 2b

Bianka Gonerska 2e

Mateusz Idzikowski 2c

Antonina Janicka 2d

Bartłomiej Kolański 2b

Maja Kozieł 2c

Maria Mikiciuk 2a

Natalia Okowiak 2d

Jakub Paciorkowski 2e

Antoni Rogowski 2d

Jagoda Sienniak 2d

Kinga Skrzek 2c

Julia Stefurak 2e

Pola Stępniak 2b

Mikołaj Surówka 2d

Antonina Turek 2d

Kinga Borowska 3a

Lena Hoffmann 3c

Karolina Klask 3b

Milena Mordarska 3c

Maciej Procyk 3c

Zofia Roszkowska 3c

Jakub Świątczak 3a

Martyna Zygadło 3c

Michalina Szmer 3c

Martyna Uberna 3b

Oliwia Czyż 5a

Łucja Herzog 5b

Iga Małas 5b

Ida Mazurkiewicz 5b

Agata Namyślak 5c

Maja Waszak 5b

Nadia Hoffmann 6c

Aleksander Knapski 6a

Katarzyna Osuch 6b

Dominik Pachecki 6c

Jakub Zmarzły 6c

Wyróżnienia w konkursie matematycznym KANGUR uzyskali:

Klasy drugie

  1. Kopczyk Maciej, kl. 2a
  2. Arendarski Tymon, kl. 2d
  3. Kolański Bartłomiej, kl. 2b
  4. Machałek Jakub, kl. 2d

Klasy trzecie

  1. Chamuczyński Błażej, kl. 3b
  2. Grobelny Bartosz, kl. 3b
  3. Borowska Kinga, kl. 3a
  4. Wachowicz Adrian, kl. 3b
  5. Żol Zuzanna, kl. 3b
  6. Świątczak Jakub, kl. 3a
  7. Godlewski Michał, kl. 3b
  8. Kisielewska Dominika, kl. 3b

Klasy czwarte

  1. Szmer Michalina, kl. 4c
  2. Cader Kacper, kl. 4b
  3. Warzecha Aleksandra, kl. 4c

Klasy piąte

  1. Skrzek Alicja, kl. 5c

Klasy szóste

  1. Kurowski Cezary, kl. 6a
  2. Wolska Aleksandra, kl. 6c
  3. Pawliszewski Dominik, kl. 6b
  4. Wilanowski Szymon, kl. 6b
  5. Pachecki Dominik, kl. 6c
  6. Godlewska Hanna, kl. 6a

 

Gratulujemy

Dane kontaktowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 68

 

home icon

ul. Szczęśliwa 28
53-446 Wrocław

tel/fax: 71/79-86-859

email iconemail: sekretariat.sp068@

wroclawskaedukacja.pl

 

dziennik iconDziennik elektroniczny

 

 

czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30