Nasze sukcesy

sp68 logo

Maja Waszak z klasy 6b została laureatka Turnieju Młodych Matematyków.

Gratulacje

 

Klasa 6b zajęła III miejsce w okręgu dolnośląsko – opolskim w konkursie „Matematyka bez granic”.

Gratulacje

 

Wyniki konkursu matematycznego „Kangur 2017”

Bardzo dobre wyniki uzyskali:

Wojciech Bratek – kl. 2d

Jakub Machałek – kl. 3d

Bartosz Grobelny – kl. 4b

Wyróżnienia otrzymują:

Klasy drugie

  1. Filip Wojciechowski – kl. 2f
  2. Róża Skrzek – kl. 2b
  3. Julia Mirowska – kl. 2d
  4. Tymoteusz Zdobylak – kl. 2d
  5. Karolina Michalak – kl. 2b
  6. Bruno Czyż – kl. 2e

 

Klasy trzecie

  1. Kinga Skrzek – kl. 3c
  2. Piotr Stryjewski – kl. 3e
  3. Jagoda Oborska – kl. 3c
  4. Pola Stępniak – kl. 3b
  5. Maciej Bączkiewicz – kl.3b
  6. Zuzanna Ignaszewska – kl. 3c

Klasy czwarte

  1. Piotr Madajczak – kl. 4b
  2. Błażej Chamuczyński – kl. 4b
  3. Michał Godlewski – kl. 4b
  4. Jakub Świątczak – kl. 4a
  5. Dominika Kisielewska – kl. 4b

Klasy piąte

  1. Aleksandra Warzecha – kl. 5c
  2. Wiktor Gonerski – kl. 5a
  3. Dawid Paczkowski – kl. 5b

Klasy szóste

  1. Michał Mikołajczyk – kl. 6b
  2. Maria Pęcak – kl. 6b

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:       

Adam Iżykowski, kl. 6a

Ida Mazurkiewicz, kl. 6b

Konrad Słotta, kl. 6a

zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematyczno – historycznym HISMAT.

                                                                                                                             Gratulujemy zwycięstwa

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

„ZOSTAŃ AUTOREM…”

Klasy IV – kategoria Baśń

I miejsce – Nina Bączyk, Dominika Kisielewska  kl. 4b

II miejsce – Marianna Bazan, Lena Hoffmann, Milena
                   Mordarska kl. 4c

Klasy V – kategoria Mit

Ze względu na wysoki poziom i wyjątkowość przedstawionych prac jury postanowiło nie przyznawać miejsc. Wyłoniono prace zasługujące na nagrodę i wyróżnienie.

Nagroda:

Kacper Cader, Karolina Krawczyk, Magdalena Więckowska  kl.5b

Michalina Szmer  kl.5c

Zuzanna Sadowska, Martyna Uberna  kl.5b

Olga Piwkowska, Stefania Zakierska  kl.5b

Kamila Jędruszek, Natasza Wankowska  kl. 5b

Dominika Milewicz, Aleksandra i Ada Warzecha  kl. 5c

Wyróżnienie:

Wiktoria Swachta  kl.5a

Iga Sobecka, Aleksandra Warzecha, Milena Wierzbicka  kl. 5c

Antonina Gawlicz, Zuzanna Mniedło, Antoni Pawłowski  kl. 5a

Oliwia Chmura, Zuzanna Adamczyk  kl.5b

Hubert Szałajko  kl. 5a

Jagoda Kamińska, Oliwia Majewska  kl. 5b

Karina Piotrowska  kl. 5a

Klasy VI – kategoria Opowiadanie science fiction

I miejsce  Zofia Mikiciuk  kl. 6b

II miejsce Maja Waszak  kl. 6b

III miejsce  Łucja Herzog, Ida Mazurkiewicz  kl. 6b

Wyróżnienie:

Michał Mikołajczyk, Michał Zakierski  kl. 6b

Natalia Puk  kl. 6b

Julia Arendarska, Paulina Maculewicz  kl. 6b

Aleksandra Łątkowska, Iga Małas  kl. 6b

GRATULACJE !!!

Dane kontaktowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 68

 

home icon

ul. Szczęśliwa 28
53-446 Wrocław

tel/fax: 71/79-86-859

email iconemail: sekretariat.sp068@

wroclawskaedukacja.pl

 

dziennik iconDziennik elektroniczny

 

 

październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31