Nasze sukcesy

sp68 logo

W XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik nagrodzeni zostali następujący uczniowie:
 
- nagrodę główną otrzymał Łukasz Mazur z 1c
 
- nagrody otrzymali
Jagoda Nyrek z 1c
Błażej Chamuczyński z 5b
Maciej Procyk z 5c
Martyna Uberna z 6b
 
- wyróżnienia
Anita Baryska z 1c
Jakub Bednarz z 1c
Piotr Chojnacki z 1c
Iga Gierusz z 1c
Michał Idzik z 1a
Lena Manka z 1b
Marcelina Wartalska z 1c
Michał Grod z 2b
Emilia Janszewska z 2a
Pola Marciniak z 2b
Maciej Białek z 3c
Wojtek Bratek z 3d
Bruno Czyż z 3e
Lena Jandziak z 3c
Karolina Michalak z 3b
Martyna Olszewska z 3b
Wojtek Pietraszek z 3 b
Wiktor Podhorecki z 3f
Lena Skoczylas z 3e
Róża Skrzek z 3b
Antonina Stopczyk z 3e
Maciej Bączkiewicz z 4b
Zuzanna Ignaszewska z 4c
Maciej Kopczyk z 4a
Elżbieta Pęcak z 4b
Kinga Skrzek 4c
Igor Staniak z 4b
Julian Stefurak z 4e
Malwina Wartanowicz z 4b
Kinga Borowska z 5a
Dominika Kisielewska z 5b
Karolina Klask z 5b
Jakub Świątczak z 5a
Urszula Rudnicka z 6a
Łucja Herzog z 7b
Maja Waszak z 7b
 
Wielkie brawa!

WYNIKI MATEMATYCZNEGO KONKURSU „KANGUR”

KLASY 2 KLASY 3

1. Grod Michał – wyróżnienie

2. Białek Leon – wyróżnienie

3. Marciniak Pola - wyróżnienie

1. Pietraszek Wojciech – wyróżnienie

2. Michalak Karolina – wyróżnienie

3. Durlej Tymon – wyróżnienie

4. Bratek Wojciech – wyróżnienie

5. Mirowska Julia – wyróżnienie

6. Skrzek Róża – wyróżnienie

7. Rola Mikołaj - wyróżnienie

KLASY 4 KLASY 5

1. Ignaszewska Zuzanna – laureat

2. Machałek Jakub – laureat

3. Skrzek Kinga – wyróżnienie

4. Stefurak Julian – wyróżnienie

5. Gonerska Bianka – wyróżnienie

6. Stryjewski Piotr – wyróżnienie

7. Arendarski Tymon – wyróżnienie

8. Słotta Zofia – wyróżnienie

9. Szostak Iga – wyróżnienie

10. Nierka Felicja - wyróżnienie

1. Chamuczyński Błażej – bardzo dobry wynik

2. Piotr Madajczak - wyróżnienie

WSZYSTKIM NAGRODZONYM GRATULUJEMY!!!

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI DOSTĘPNE:

DLA KLAS I – III U WYCHOWAWCÓW

DLA KLAS IV – VII U NAUCZYCIELI MATEMATYKI

ZBIGNIEW GALAS

W konkursie przyznano nagrody i wyróżnienia.

Kategoria klas I-III

Nagrody:

Alicja Bigos kl. 3 c

Wiktor Podhorodecki kl. 3f

Lena Szmer kl.2b

Wyróżnienie:

Antonina Stopczyk kl.3 e

 

Kategoria klas IV- VI

Nagrody:

Helena Bączyk kl.6 b

Nina Bączyk i Dominika Kisielewska kl.5 b

Karolina Klask i Nadia Kozuń kl.5 b

Wyróżnienie:

Maciej Ziółkowski kl.6 a

W załączniku poniżej umieszczamy nagrodzone prace.

Nagrodzone prace 

 Serdecznie gratulujemy

 

 

W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym  "Symetria wokół nas" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 25 pod patronatem Dyrektora Wydziału Departamentu Edukacji. 

W kategorii -Kompozycja przestrzenna - I miejsce zajęła Iga Sobecka z kl.6c,  a wyróżnienie otrzymał -Błażej Chamuczyński z kl. 5b.

W kategorii -Kolaż zdjęć lub film - III miejsce zajęła -Judyta Janiszewska z kl.5b

GRATULUJEMY

 

Ida Mazurkiewicz z klasy 7b została laureatką konkursu „Zdolny Ślązaczek” z języka polskiego i finalistką z matematyki.

Michał Mikołajczyk z klasy 7b został finalistą konkursu „zDolny Ślązaczek” z języka polskiego i matematyki.

Gratulujemy

 

Dane kontaktowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 68

 

home icon

ul. Szczęśliwa 28
53-446 Wrocław

tel/fax: 71/79-86-859

email iconemail: sekretariat.sp068@

wroclawskaedukacja.pl

 

dziennik iconDziennik elektroniczny

 

 

listopad 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

GAZETKA SZKOLNA