Aktualności

sp68 logo

Zajęcia dodatkowe dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 68

rok szkolny 2018/2019

Klasy zajęcia nauczyciel termin miejsce
2-3 Lekcje twórczości wg planu według planu klas 2-3 według planu klas
1-4 Logopedia

Karolina Cieńska

Justyna Bednarz

według indywidualnego planu sala 27
1-8 Terapia pedagogiczna – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Joanna Połeć Małgorzata Cendrowska według indywidualnego planu sala 28
2 Zajęcia wyrównawcze Agnieszka Kalita-Wiśniewska poniedziałek 15.45-16.30 sala 32
3 Zajęcia wyrównawcze Małgorzata Antczak środa 7.00-7.45 sala 31
3 Nauka pływania wg planu według planu klas 3

basen ,

ul. Kamienna

1-8 Pomoc w nauce wg planu świetlicy w ramach pracy świetlicy sala 10, 10a
5-6 Lekcje twórczości wg planu według planu klas 5-6 według planu klas
5-7 Gry matematyczno-polonistyczne wg planu klas według planu klas 5-7 według planu klas
8 Przygotowanie do egzaminu wg planu klas według planu klas 8 według planu klas
4-5 Koło dziennikarskie Joanna Adamowska

środa 8.00-8.45

czwartek 8.00-8.45

sala 21

sala 14,

5 Koło teatralne Magdalena Piróg środa 8.00 - 8.45 sala 14
7-8 Koło fizyczno-chemiczne Zbigniew Antkowiak Beata Sztobryn poniedziałki 15.00-15.45 sala 25
7-8 Koło matematyczne Zbigniew Galas środa 7.10-7.55 sala 20
4-8 Koło „Robotyka - LEGO” Zbigniew Galas środa 15.00-15.45 sala 24
1-3 Koło komputerowe Joanna Szwagrzyk poniedziałek 15.50-16.35 sala 24
4-8

Koło informatyczne

Piotr Zenger do ustalenia sala 23
4-8 Koło grafiki komputerowej Dariusz Staniak

poniedziałek

8.00-8.45

środa 15.50-16.35

sala 23

1-8 Koło plastyczne / zapisy w świetlicy Iwona Szyma

poniedziałek, środa, czwartek, piątek

15.00-15.45

15.50-16.35

zapisy w świetlicy

sala 14 i 1

4-8 Koło historyczne Tomasz Kaźmierski

wtorek

15.50-16.35

sala 15
4-8 Chór Elżbieta Brożek

poniedziałek , środa

15.00-15.45

sala 1
4-8 SKS nauczyciele wf

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

15.55 – 16.40

16.40 – 17.25

sala gimnastyczna / informacje na temat dyscyplin sportowych - u nauczycieli wf
6-8 Koło biologiczne Beata Żarska

środa

15.50 – 16.35

sala 29
5-8 Koło języka angielskiego Lidia Woźniak

czwartek

15.50 – 16.35

sala 13
6-8 Koło języka angielskiego Edyta Urszulak

wtorek

15.50 – 16.35

sala 21
5e Koło teatralne Magdalena Piróg środy 8.00-8.45 co dwa tygodnie sala 14
5d Koło matemat. Beata Sztobryn co drugi tydzień czwartki 8.00 -8.45 sala 20
4b Koło języka niemieckiego Marlena Glapiak piątek 8.00-8.45 sala 14
7 - 8 Koło języka niemieckiego Marlena Glapiak czwartek 14.40 - 15.25 sala 13
5a Koło geograficzne Izabella Hauke piątek 8.00 - 8.45 sala 29
1-8

Nauka gry

na gitarze

Robert Urszulak środa 16.55-16.40 sala 8

 

4 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Joanna Adamowska

poniedziałek 8.55-9.40

wtorek 8.55-9.40

czytelnia

sala 39

5

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Magdalena Piróg

poniedziałek 8.00-8.45

piątek 8.55-9.40

sala 14

sala 8

6 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Joanna Rudnicka środa 7.10-7.55 sala 8
7 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Anna Świda

środa

15.50 - 16.35

sala 9
8 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Barbara Krzemińska-Pasternak środa 7.10-7.55 sala 9
5

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Jolanta Nowacka piątek 8.00-8.45 sala 39
6 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Lidia Woźniak środa 7.00-7.45 sala 21
7 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Edyta Urszulak czwartek 15.50-16.35 sala 21
4

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Maria Marchewka poniedziałek, wtorek 8.00-8.45 sala 41
5

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Beata Sztobryn

Elżbieta Szlachetko

środa 8.00-8.45

środa 15.50-16.35

sala 20

sala 21

6

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Danuta Kwiatkowska

Elżbieta Szlachetko

poniedziałek

8.00-8.45

środa 15.00-15.45

sala 30

sala 21

7

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Elżbieta Szlachetko

poniedziałek

15.55-16.40

sala 22
8

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Zbigniew Galas piątek 7.10-7.55 sala 20
4-8 Wolontariat Siostra Benedykta wtorek 8.00-8.45 sala 39, informacje – u Siostry
4-8 Wolontariat Marlena Wyrowska informacje w świetlicy i u pedagoga Informacje w świetlicy i u pedagoga

Dane kontaktowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 68

 

home icon

ul. Szczęśliwa 28
53-446 Wrocław

tel/fax: 71/79-86-859

email iconemail: sekretariat.sp068@

wroclawskaedukacja.pl

 

dziennik iconDziennik elektroniczny

 

 

październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31