sp68 logo

Dlaczego warto uczyć się
w Szkole Podstawowej nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia?
Odpowiadając na potrzeby naszych Uczniów oraz Ich Rodziców oferujemy
w roku szkolnym 2016/2017:

1) Atrakcyjny program własny, wysoką jakość edukacji.

W szkole od 13 lat funkcjonuje program własny pani Małgorzaty Przysłup „Metoda wszechstronnego stymulowania rozwoju dziecka”, który opiera się na innowacyjnych metodach pracy. W każdej klasie IIII wprowadza się czytanie bitów oraz encyklopedyczne bity przyrodnicze. Wszystkie dzieci biorą udział w pozalekcyjnych zajęciach gimnastyki z elementami kinezjologii edukacyjnej oraz zajęciach logorytmiki.

Szkoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem rodziców ze względu na oferowany program i zajęcia. W ciągu ostatnich kilku lat z pozycji szkoły, znajdującej się w połowie listy rankingowej szkół wrocławskich awansowaliśmy na trzecie miejsce.

2) Liczne zajęcia pozalekcyjne

Organizowane są zajęcia wspierające rozwój oraz rozwijające zainteresowania i uzdolnienia (opisane na stronie internetowej szkoły), ich rodzaj wynika z diagnozy potrzeb naszych uczniów.

3) Jasny system wychowawczy

Od lat dbamy o to, by jak najskuteczniej wpływać na rozwój wartościowych postaw naszych wychowanków, dlatego jesteśmy konsekwentni w prowadzeniu pracy wychowawczej, stawiamy wysokie wymagania.

4) Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki dzieciom

W zeszłym roku szkolnym po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat szkoły dbającej o bezpieczeństwo. Systematycznie monitorujemy poczucie bezpieczeństwa naszych uczniów, reagując na pojawiające się uwagi. Dla rodziców istotnym czynnikiem decydującym o wyborze naszej placówki, jest możliwość skorzystania z opieki w godz. 6.30 – 17.00. Część dzieci pozostaje w szkole również po godz. 17.00, korzystają z zajęć sportowych, prowadzonych przez trenera osiedlowego.

Dane kontaktowe:

home icon