Zespoły rozwijające uzdolnienia

sp68 logo

Zajęcia rozwijające uzdolnienia w roku szkolnym 2017/18

klasa Dzień tygodnia lekcja zajęcia prowadzący sala
2-3 wg planu klas wg planu klas Lekcje twórczości

J. Połeć, V. Janicka, M. Młodowska,

M. Przysłup, A. Kalita

wg planu klas
1-3 wg planu klas wg planu klas Planowana nauka jazdy na łyżwach  - zajęcia realizowane na lodowisku w okresie od 6 XI do 15 XII 2017 pod opieką wychowawców wg planu klas
3 wg planu klas wg planu klas Nauka pływania  - zajęcia realizowane na basenie od 18 IX 2017 pod opieką wychowawców wg planu klas
4-7 poniedziałek 7 i 8 do wyboru Chór Elżbieta Brożek 1
4 poniedziałek 1 Zajęcia matematyczno - logiczne Beata Sztobryn 25
6 poniedziałek 8 Przygotowanie do konkursów (j. ang.) Edyta Urszulak 20
5 - 7 poniedziałek 8 Koło języka angielskiego Lidia Woźniak 13
4 -7 poniedziałek 9 Zajęcia sportowe Ewa Graczyk sala gimn.
4 wtorek 1 Koło dziennikarskie Elżbieta Kurowska 9
4 -7 wtorek 1  i  2 Zajęcia sportowe Mirosław Koncewicz sala gimn.
6 wtorek 8 Koło polonistyczne Anna Świda 14
7c wtorek 9 Drużyna DI z 7 c Barbara Krzemińska - Pasternak 1
4-7 środa 8 Koło historyczne Tomasz Kaźmierski 15
4-7 środa 9 Koło grafiki komputerowej Dariusz Staniak 23
4-7 środa 9 Koło plastyczne Iwona Szyma 1
4-7 środa 9 Nauka gry na gitarze Robert Urszulak 9
4-7 czwartek 9 Zajęcia sportowe Ewa Graczyk sala gimn.
4 b,d,e czwartek 1 Koło teatralne Magdalena Piróg 14
5 czwartek 7

Lekcje Twórczości
5 b, a, c

Elżbieta Brożek
Zbigniew Galas
Barbara Krzemińska - Pasternak

Wg planu klas
7 czwartek 8 Koło fizyczno - chemiczne Zbigniew Antkowiak, Beata Sztobryn 25
7b czwartek 8 i 9 Drużyna DI z 7 b Elżbieta Brożek 1
4d czwartek 7 i 8 Drużyna DI z 4 d Joanna Połeć 28
7c czwartek 8 i 9 Drużyna DI z 7 c Zbigniew Galas 20
4-7 czwartek 9 Koło grafiki komputerowej Dariusz Staniak 23
6-7 piątek godz. 7.00 Wspieranie uzdolnień matem. Danuta Kwiatkowska 30
7 piątek godz. 7.10 Koło języka niemieckiego Marlena Glapiak 14
4 - 7 piątek 8 Koło plastyczne Iwona Szyma 8
6a piątek 7 i 8 Drużyna DI z 6 a Beata Żarska 29
5-7 Według planu klas wg planu Gry matematyczne Matematycy Wg planu klas
5-7 Według planu klas wg planu Gry polonistyczne Poloniści Wg planu klas

Dane kontaktowe:

 

Szkoła Podstawowa nr 68

 

home icon

ul. Szczęśliwa 28
53-446 Wrocław

tel/fax: 71/79-86-859

email iconemail: sekretariat.sp068@

wroclawskaedukacja.pl

 

dziennik iconDziennik elektroniczny

 

 

maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31