Uncategorized

Trwa nabór dla dzieci do edycji międzynarodowej projektu Lelenfant!

Zapraszamy uczestników i uczestniczki Lelenfant biorących udział w warsztatach na osiedlach Złotniki, Kowale, Brochów oraz dzieci Rodzin Goszczących. Jeżeli jesteś spoza tej grupy, ale zależy Ci na udziale w edycji międzynarodowej – ZAPRASZAMY.

To wyjątkowa okazja by tworzyć wspólnie z rówieśnikami z całego świata, m.in. z Indii, Iranu, Tanzanii, Czech, Palestyny czy Maroka przez okres dwóch tygodni (15.08 – 31.08). Efektem tego globalnego spotkania, które raz w roku odbywa się we Wrocławiu, jest Wielki Międzynarodowy Spektakl Lelenfant, który zaprezentowany będzie dwukrotnie na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu w dniach 29. i 30.08.2023. Zależy nam by informacja na temat udziału w edycji międzynarodowej była jak najbardziej zrozumiała zarówno dla dzieci i dla rodziców. W związku z tym zapraszamy rodziców na wieczorne spotkanie online z organizatorami projektu z Fundacji Przyjaźń Sztuka Edukacja, w środę 17.05. godz. 18:30.

Jednocześnie przypominamy, że trwa również nabór RODZIN GOSZCZĄCYCH. Z każdą kolejną edycją naszego projektu pokazujecie nam, że gościnność polskiej rodziny nie zna granic! Rozkwitamy, kiedy widzimy, jak RODZINY GOSZCZĄCE integrują się, i z dnia na dzień, zacieśniają więzi ze swoimi podopiecznymi. To już nie tylko chęć pomocy ze strony Wolontariuszy. To chęć integracji, przeżywania nowych doświadczeń i poszerzania swoich horyzontów.Dlatego też i tym razem zachęcamy Was do ugoszczenia tegorocznych uczestników i uczestniczek Projektu Lelenfant we Wrocławiu. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.