Kącik 1-3

Dzień Kropki

Jak myślicie, ilu naszych uczniów ma prawdziwy talent? My wiemy! Wszyscy! 🤩Nasi uczniowie: śpiewają, tańczą, uprawiają różnorodne sporty, piszą wiersze i opowiadania, rysują, recytują, tworzą grafiki i gry komputerowe, grają w szachy, gotują, jeżdżą konno. Nasi uczniowie są liderami, wolontariuszami, znawcami mody lub ortografii, fanami motoryzacji, konstruktorami Lego, poliglotami, podróżnikami, a nawet śpiochami i mistrzami w rozrabianiu🤭 A Wy? Macie jakieś talenty?😍Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki czyli prawdziwego święta talentów życzymy Wam wielu pasji i ogromnej radości z podejmowanych działań! No i kropka!😊 Zobaczcie w komentarzu iloma talentami podzieliliśmy się dziś z Krasnalami.