Uncategorized

Dołącz do Kiermaszu Wielkanocnego!

Już 6 kwietnia odbędzie się Wielki Kiermasz Wielkanocny. Kiermasz Świąteczny będzie organizowany w naszej szkole już po raz siedemnasty.

Każda klasa może przygotować swoje stoisko, na którym będzie sprzedawać przygotowane przez siebie drobiazgi związane ze świętami wielkanocnymi i nie tylko. Już dziś można rozpocząć domową produkcję ozdób wiosennych i wielkanocnych (kurczaki, zajączki, pisanki, jajeczka, palmy, serwetki, kartki i wszystko to, co nam wyobraźnia lub Internet do głowy podsunie).

Drzwi szkoły w tym dniu będą otwarte. Kiermasz będzie trwał w godzinach 14.00-16.30. Każdy rodzic w tym czasie będzie mógł pozwiedzać szkołę, zobaczyć co przygotowały poszczególne klasy, a także zrobić drobne zakupy. Oprócz stoisk z ozdobami, będzie też działała kawiarenka, gdzie będą mogli Państwo napić się kawy, herbaty, a także zjeść pyszne ciasto.

Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie dla dzieci z Kliniki Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu.
Organizatorzy