Aktualności

Chce_MI_SIĘ_pomagać!

Zgadzamy się z dewizą, że dobro nie czyni się samo. Dobru trzeba nieco pomóc, dlatego przychodzimy dziś do Was z bardzo szybką akcją charytatywną organizowaną przez Fundację Veritas. 🧸🧸🧸

Do środy zbieramy pluszaki! 🧸🧸🧸Misiaki (nowe i używane) można przynosić do sali 20 (1 piętro) lub sali 35 (3 piętro). Z zebranych maskotek zostaną uszyte pokrowce na kroplówki, które sprawią radość dzieciom z wrocławskich oddziałów pediatrycznych. 🧒👶👦👧

Działamy❣️❣️❣️https://www.facebook.com/103268241129869/posts/476744333782256/?d=n

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „25 listopada VERITAS fundacja ORGANIZATOR ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA WSPIERAMY ODDZIAŁY DZIECIĘCE w szpitalach w Polsce ZBIERAMY MISIE! -te NOWE te STARSZE CHCESZ POMäC? NAPISZ DO NAS: #CHCE copиce POMAGAĆ MI_SIE marketing@grupa-veritas.pl”